Upravit stránku

Lněné tkaniny -  Nostalgie starých časů i  moderní ekologický trend“ – ležérní elegance – chladivý omak – odvádí teplo – vysoce hydrofilní a pevný – antibakteriální vhodný pro alergiky (resistentní vůči plísním, pylům, prachu). Materiály různých struktur - netradiční kombinace – neotřelý, osobitý vzhled. Jemná tkanina s hrubou pleteninou se zvýrazňují navzájem a umožňují tvořit optické efekty. Část kolekce je dotvořena leptovým a pigmentovým tiskem a výborně se kombinuje s modely v základní barevnosti. Jedna řada modelů je navržena z tkaniny z nepravidelných proužků, což  umožňuje hru s optickou iluzí, která ubere nějaké to kilo. Kombinovatelná řada:  topy, halenky, tuniky,sukně, vesty, šaty různých délek, kalhoty, doplněná lněnými a bavlněnými svetry. Barevnost kolekce: od světle plavé až po syté odstíny režné, bílá, černá, azurová. Nabídka modelů až do velikostí 5XL.halena "ERIKA 1" a kalhoty "EBEN 1"

Krásná ukázka toho, jak i 7/8 délka rovných kalhot EBEN 1 může působit stylově, pohodlně i elegantně, obzvlášť při vhodné kombinaci zde s halenou ERIKA 1.

1
2

šaty "AMÁLKA 1,3"

Netradiční zpracování střihu těchto šatů, kdy žabičkování horního dílu naleznete nejen na bocích, ale i vzadu, zaručuje maximální pohodlí na míru postavě. 

1
2

tunika "ANNA 1" a kalhoty "EBEN 2"

Pro ty odvážnější z nás lze nosit tuniku ANNA jako minišaty, ale v kombinaci proužkových kalhot EBEN 2 a podpatků z Vás bude čišet sexappeal.

1
2